В окупованому Криму здійснено напад на доньку та дружину в‘язня Кремля Олега Приходька

В окупованому Криму невідомі жорстоко побили жінок біля їхнього будинку за підтримку Олега Приходька. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив лідер ВО ‘’Свобода’’ Олег Тягнибок: «Коли Приходька затримали, я відразу звернувся із заявою до президента, голови СБУ та генерального прокурора. Вимагав відкрити кримінальне провадження за фактом викрадення та скерувати звернення від президента в ООН з вимогою невідкладно визнати Олега заручником міжнародного терористичного угруповання. Це дозволило б повернути побратима додому в найкоротші терміни (за подібною схемою раніше визволили полонених українських моряків). Через 4 місяці заяву доєднали до іншої справи — про переслідування Приходька, яка була відкрита ще за рік до його ув‘язнення. І забули.

Державна влада кинула Олега напризволяще. Побратима не вносять ні в списки на обмін, ні в списки тих, чиїм родинам з бюджету держави передбачають фінансову допомогу. Фактично єдиний, хто нині займається захистом Олега — найнятий нами адвокат.

Нагадаю, Олег Приходько — корінний кримчанин. До окупації Криму очолював Сакську міську організацію ВО «Свобода». Після вторгнення московитів не зміг залишити півострів через стан здоров’я рідних. У жовтні 2019 року московські спецслужби разом із представниками місцевої окупаційної «адмінстрації» викрали та ув’язнили побратима. Тільки за те, що був свободівцем, тримав вдома свободівський прапор, портрети Бандери й Шухевича. У квітні 2020 року Олега вивезли на територію РФ — до Ростовського СІЗО №1, де помістили в одиночну камеру «смертників». Сьогодні у побратима значні проблеми зі здоров’ям. Майже зник слух, послабився зір, загострилися хронічні недуги. Тим часом путінські прокурори вимагають ув’язнити його на 11 років в колонії суворого режиму за «тероризм».

Вимагаємо офіційної реакції української влади!

#FreePrykhodko».

На фото:

– картина, яку Приходько намалював кульковою ручкою на шматку тюремного простирадла в камері смертників і через адвоката передав до України;

– сам Олег під час одного із судових засідань в Ростові.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.