Сьогодні представниця Інституту Наукових Студій Націоналізму Дарина Сех зустрілася з родиною вбитого у Донецьку Героя України Дмитра Чернявського. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук: «Сьогодні мала приємну місію: передала виручені кошти з благодійної ярмарки, яка проходила у підніжжі гори Яворина родині загиблого Героя України Дмитра Чернявського.

Мати Дмитра, пані Людмила дякує усім благодійникам і бажає нехай Господь поверне добро сторицею».

Довідка

Дмитро Чернявський народився 5 березня 1992 року в селищі Артемівське, Артемівського району Донецької області. Він був єдиним сином у родині.

У 2009 році Дмитро закінчив Артемівську школу №18 і поступив на обліково-фінансовий факультет Донецького національного університету, який успішно закінчив 2013 року, і після того, поступив до магістратури економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка на заочну форму навчання.

З початком навчання у ДонНУ переїжджає з Артемівська до Донецька, де приєднується до активної проукраїнської боротьби.

У жовтні 2010 року приєднується до лав Донецької міської організації ВО “Свобода”.

Дмитро вважав, що Донбасу потрібно повернути його справжнє – українське обличчя. Мріяв, що рано чи пізно його рідне місто Артемівськ поверне собі  історичну назву – Бахмут. На жаль, Дмитро не дожив до цього моменту.

13 березня 2014 року на майдані Донецька Дмитро зазнав підступного ножового поранення, захищаючи відхід мирних демонстрантів. Він помер у кареті швидкої допомоги дорогою до лікарні.

20 лютого 2015 року Дмитро Чернявський отримав звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно) – за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.